Про компанію

Ласкаво просимо до інтернет-магазину «Євро Плюс»

Інтернет-магазин «Євро Плюс» – місце зустрічі ентузіастів та професіоналів, споживачів комп'ютерної техніки з налагодженою командою IT – спеціалістів компанії.

Наш каталог товарів містить тільки кращі та новітні моделі від провідних виробників. Особливу увагу ми приділяємо саме новинкам, щоб миттєво ставали доступними для покупки.

Ви маєте можливість придбати окремі комплектуючі, так і підібрати оптимальну під свої завдання конфігурацію ПК, отримати всі необхідні консультації не виходячи з дому або офісу.

Ми виконуємо замовлення в найкоротші терміни, робимо доставку по Києву та відправлення товару по Україні.

Ми пропонуємо конкурентні ціни для всіх покупців, а також гнучку систему знижок для постійних покупців, збирачів та дилерів.

До Ваших послуг – наш виставковий зал з новинками комп'ютерної техніки у затишному та зручному офісі поблизу метро Вокзальна, а також – сервіс-центр компанії.

«Євро Плюс» має партнерський статус від ключових виробників комп'ютерної техніки Intel, ASUS, MSI та виробляє закупівлі продукції лише у офіційних дистриб'юторів.

 

Якщо Вас цікавлять товари, яких немає в нашому каталозі, зв'яжіться з нами, і ми зможемо привезти їх спеціально для Вас.