Монітори

Монітори ASUS ProArt

Монітори ProArt — це розширений динамічний діапазон, рекордно точна передача кольору, фабричне калібрування, широке колірне охоплення та сучасні інтерфейси. Вони ідеально підійдуть для будь-яких творчих проектів.

  • * Програма охоплює всі монітори серій ProArt Display PA та PQ.
  • * Продукти в межах програми, куплені починаючи з 1 січня 2021 року, необхідно зареєструвати протягом трьох місяців після купівлі.
  • * Стандартний термін гарантії на монітор PQ22UC складає 2 роки. Після успішної реєстрації за посиланням https://www.asus.com/ua/events/infoM/activity_proart5years/ користувачі можуть отримати 2 додаткових роки гарантії.

Висока контрастність, реалістичне зображення

Монітори з розширеним динамічним діапазоном (HDR) здатні відображати більше градацій яскравості в порівнянні зі звичайними, тому HDR-зображення виходить більш реалістичним і контрастним, усі деталі чітко видно як у яскравих, так і в темних сценах. Технологія HDR максимально наближає зображення на екрані монітора до того, якими ми бачимо ті ж об'єкти в реальності.

Побачити більше

Кожен монітор проходить калібрування для забезпечення Delta E < 2. Дисплеї ProArt відтворюють широку гаму відтінків і сумісні з колірними просторами DCI-P3, Rec. 2020, Adobe RGB, sRGB та Rec. 709 кольорових просторів для роботи.

Калібрування монітора

Незалежно від того, до якого комп'ютера підключений монітор ProArt, ПЗ ASUS ProArt Calibration дозволить гнучко й точно налаштувати параметри кольорів та компенсацію нерівномірності підсвічування. Налаштування зберігаються у спеціальному профілі у внутрішньому чипі монітора, а не на комп’ютері, тому їх не доводиться ставити заново при підключенні до різних джерел відеосигналу.

Сучасні інтерфейси

Монітори серії ProArt наділені сучасними інтерфейсами, зокрема HDMI, DisplayPort і USB-C. Також доступний інтерфейс Thunderbolt™ 3, який забезпечує передачу даних і відеосигналу, живлення та послідовне підключення декількох пристроїв – і все це через один роз'єм.

ASUS Eye Care: захист і комфорт для очей

Для підвищення комфорту користувача й зменшення ризику виникнення втоми очей при тривалій роботі за екраном у моніторах ASUS використовуються технології усунення мерехтіння екрана та фільтрації синього світла. Їх бездоганна реалізація підтверджується сертифікацією незалежної компанії TÜV Rheinland.

Кевін Шоу (Kevin Shaw)

Колорист, президент спільноти CSI

Якість PA32UC помітна відразу, щойно витягнути монітор із міцної упаковки. Він ідеально відкалібрований у фабричних умовах, про що є відповідний звіт у комплекті, однак це приємний бонус, якщо вам, як мені, потрібно змінювати налаштування. Колориметр i1 із комплекту постачання набагато більш високої якості, ніж інші аналогічні пристрої, які зазвичай додаються до продуктів цієї цінової категорії. На завершення хочеться сказати, що ASUS PA32UC відповідає моїм потребам як професійний еталонний дисплей стандарту rec.709 і дозволяє мені працювати з HDR-контентом без компромісів, пов'язаних із телевізорами, і без високого цінника традиційних гравців.

Девід Карліер (David Carlier)

Фотограф-мандрівник, кінорежисер

Екран монітора ASUS ProArt PA32UC просто Екран монітора ASUS ProArt PA32UC просто якості зображення працювати за ним – справжнє задоволення. Зрозуміло, розмір екрана теж є величезною перевагою, коли доводиться обробляти окремі деталі знімка, але найбільше мені подобається контрастність і точність кольорів.
Я фотографую за допомогою цифрових камер Leica M і Leica S і впевнено заявляю, що всі фотографії виглядають на такому моніторі реалістично. Монітор чудово підходить для того, щоб передати якість файлів, отриманих камерою Leica.

Штефан Йерман (Stefan Jermann)

Професійний фотограф

Мій досвід роботи професійного фотографа складає майже 20 років, і я використав безліч моніторів. Коли ж я познайомився з моделлю ASUS ProArt PA32UC, це стало справжнім пробудженням. Я ніколи раніше не зустрічав такі чіткі й насичені кольори. Це додає якості моїм роботам, і я відчуваю, що виходжу на новий рівень. Спочатку мені довелося навіть звикати до цього, але тепер я ніколи не проміняю такий монітор на якийсь інший. Чудово, що завдяки фабричному калібруванню ASUS мені не довелося калібрувати його самому. Я лише налаштував його і почав працювати. Кольори дуже насичені, але в той же час достовірні, як під час зйомки.