Доставка та оплата

 

Ви маєте можливість при оформленні замовлення вказати такі способи доставки товару:

Самовивіз. 

Це найкращий спосіб для тих, хто хоче спочатку «помацати» товар, а вже після цього його купити. Використовуйте перевагу з локації нашого офісу поблизу метро Вокзальна 
та Цетрального залізничного вокзхалу, а також безкоштовне паркування з гарантованими вільними місцями. Наш режим роботи та адресу дивіться на сторінці «Контакти»

Ви можете при покупці отримати додаткові консультації, ознайомитись з аналогічними та супутніми товарами, за необхідності відкоригувати своє замовлення. Скористайтеся можливістю перевірити у нашому сервісному центрі працездатність товару, а також за Вашим бажанням отримати інші необхідні послуги від фахівців компанії.

Якщо Ви погоджуєтеся з менеджером орієнтовний час самовивезення – Ваше замовлення буде зібране та готове до видачі. Усі документи будуть заздалегідь підготовлені. Витрати часу на отримання замовлення будуть мінімальні.

Навіть якщо Ви не оформляли наперед замовлення, ми завжди раді побачити Вас у нашому виставковому залі та готові запропонувати необхідні для Вас товари та послуги.
 
При самовивезенні оплата замовлень для фізичних осіб проводиться  готівкою або при попередній сплаті банківським переказом.


Доставка по Києву.

Наш відділ доставки здійснює у робочий час адресну доставку замовлень по Києву "до дверей" покупців. Доставка відбувається в робочий час, мінімальна сума замовлення доставки - 1000грн, вартість доставки по Києву - 100грн, оплачується окремо. При замовленні від 10 000грн. - доставка безкоштовна (в межах Великої Окружної). Адресу та переважний час доставки прохання вказувати при оформленні замовлення. 

Замовлення, оформлені до 12-00, доставляються в день оформлення замовлення. Замовлення, зроблені після 12-00 – наступного дня.
 
Також Ви можете погодити з менеджером особливі умови доставки: експрес доставка – протягом 2-х годин з моменту оформлення замовлення, доставка до передмістя (за межі окружної), доставка у неробочий час. У цих випадках можливе незначне коригування за згодою сторін як вартості товару, так і вартості доставки.
 

Оплата замовлення для фізичних осіб проводитиметься кур'єру за готівку або при попередній сплаті банківським переказом. Ви отримуєте замовлений Вами товар, гарантійний талон та накладну.

Надсилання замовлень по Україні.

Ми відправляємо замовлення по Україні через будь-якого зручного для Вас перевізника (Нова Пошта, Justin, Нічний Експрес, Гюнсел та ін.). Вартість доставки товару оплачується окремо під час отримання замовлення за тарифами перевізника. За Вашим бажанням замовлення може бути надіслано на найближчий склад перевізника, або як адресна доставка "до дверей".

Прохання при оформленні замовлення вказувати: Прізвище Ім'я По-батькові, моб. тел, місто та номер складу (відділення) перевізника або адресу доставки "до дверей".

Замовлення, оформлені до 12:00 відправляються в день оформлення замовлення. Замовлення, зроблені після 12-00 – наступного дня. Можливе експрес-відправлення протягом 2-х годин з моменту оформлення замовлення. У цьому випадку можливе незначне коригування за згодою сторін вартості товару.
 
Ви отримуєте замовлений Вами товар, гарантійний талон та накладну.
 
Ми робимо належне впакування товару, для дорогих замовлень можливе оформлення додаткової страховки.
 

На Ваш розсуд виберіть потрібну форму оплати замовлення: 

Післяплата ("наложка") – Ви робите оплату при отриманні товару. Дана послуга є тільки Нова Пошта та Justin, її вартість складає 2% від суми замовлення. Ці витрати сплачуються покупцем додадково. В окремих випадках: при замовленні партії товару, при замовленні дифіцитного товару, при обвалі курсу гривні, при замовленнях дорогого або великогабаритного товару в невеликі населені пункти відправка на умовах післяплати не проводиться без часткової або повної передплати замовлення. Відправлення замовлень вартістю понад 50 000 грн. на умовах післяплати не проводиться.

Банківський переказ (наприклад, через Приват24). Замовлення відправляється відразу після отримання оплати. Зазвичай вартість банківських послуг становить 1% вартості замовлення, але при оплаті через Приват24 це всього 0.3%. Інструкція з оплати банківським переказом надається покупцеві після обробки замовлення. Оплата за партії товару та за замовлення на суму понад 50 000 грн. приймається тільки на розрахунковий рахунок нашого підприємства у безготівковий спосіб.


Оплата замовлень для юридичних осіб.

Для юридичних осіб оплата замовлень провадитиметься за безготівковим розрахунком з ПДВ.

При оформленні замовлення оберіть тип покупця – юридична особа. Усі ціни будуть перераховані. Вам також стануть доступні додаткові поля, заповніть їх, і тоді після обробки Вашого замовлення ми зможемо швидше сформувати для Вас рахунок на оплату.
 
Вартість доставки може бути включена до вартості товару. Видача товару провадитиметься після отримання оплати.
 
За Вашим бажанням, можливе укладання договору купівлі-продажу або договору на поставку.
 

Повернення грошових коштів покупцю.

Для замовлень, розміщених покупцями на умовах Передоплата у випадках, якщо інтернет-магазин "Євро Плюс" не може виконати замовлення у терміни, обумовлені з покупцем, провадиться повернення коштів покупцю у повному обсязі. Магазин інформує покупця про анулювання замовлення негайно. Вимога покупця повернення грошових коштів виконується протягом одного банківського дня.

У разі повернення товару протягом 14 днів з моменту купівлі, повернення коштів покупцеві провадиться на підставі його заяви після отримання повернення товару у строки, передбачені Законом України про захист прав споживача.
 
У разі, якщо гарантійний ремонт не може бути виконаний, на підставі акта про списання з АСЦ та заяви покупця повернення коштів покупцеві провадиться на підставі його заяви у строки, передбачені Законом України про захист прав споживача.
 
Рішення про повернення грошових коштів покупцю з рекламації проводи на підставі його заяви у строки, передбачені Цивильним Кодесом України.
 

Форма запиту на повернення товару  розташована на сторінці "ГАРАНТИЯ И СЕРВИС" нашего сайта.