Умови угоди

 

1. Умови використання сайту http://www.eplus.kiev.ua/

1.1. Дана користувальницька угода (іменована в подальшому Угода) є офертою умов з використання ресурсів, сервісів, можливостей сайту http://www.eplus.kiev.ua/(далі – Сайт), наданих ТОВ «Е-Плюс» в особі Адміністрації сайту і фізичною особою (яка іменується надалі Користувач), і регламентує умови надання Користувачем інформації для розміщення на Сайті.

1.2. ористувачем Сайту вважається будь-яка фізична особа, яка будь-коли здійснила доступ до Сайту, яка досягла віку, допустимого для акцепту цієї Угоди.

1.3. Використовувати інтерактивні ресурси сайту, залишати відгуки, коментувати матеріали, публікувати власні матеріали та вести онлайн-спілкування можуть як зареєстровані, так і не зареєстровані відвідувачі (користувачі) сайту.

1.4. Ця Угода є договором приєднання у розумінні ст. 634 Цивільного Кодексу України.

1.5. Ця Угода може бути змінена та/або доповнена Адміністрацією Сайту в односторонньому порядку без будь-якого спеціального повідомлення.

1.6. Ці Правила є відкритим та загальнодоступним документом.

 

2. Порядок використання Сайту

2.1. Використання Сайту Користувачами можливе суворо у рамках Угоди та законодавства України щодо прав інтелектуальної власності.
 
2.2. Сайт дає Користувачеві можливість:
 
> Залишати відгуки про товари, які є думками, що ґрунтуються на власному досвіді користувача.
 
> Коментувати відгуки, огляди, відео.
> Використовувати ресурси сайту іншим способом, що не суперечить основам його діяльності.
 
2.3. Заборонено розміщувати відгуки та коментарі:
 
> З образами та загрозами.
 
> Порушують авторські права.
 
> Пропагують ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками.
 
> Образи, що містять, на адресу конкретних осіб або організацій, а також, яким-небудь іншим чином порушують чинне законодавство України.
 
2.4. При реєстрації на сайті та оформленні замовлень, ви погоджуєтеся надати достовірну та точну інформацію про себе та свої контактні дані.
 
2.5. Усі претензії та пропозиції щодо роботи інтернет-магазину «Євро Плюс» та його співробітників просимо надсилати на електронну пошту eplus@eplus.kiev.ua або скористатися формою «Відгуки та пропозиції».

 

3. Персональна інформація Користувача

3.1. Приймаючи цю Угоду Користувач дає згоду на збирання та використання певної інформації про Користувача відповідно до вимог Закону України «Про захист персональних даних».
 
3.2. У деяких випадках при обробці Вашого замовлення для надання відвідувачу доступу до спеціальної інформації, з маркетинговою метою, ТОВ «Е-Плюс» може попросити Вас зареєструватися або надати особисті відомості. ТОВ «Е-Плюс» гарантує використання, передачу, обробку та підтримання інформації, пов'язаної з обліковим записом Користувача з метою надання відповідних послуг.
 
3.3. ТОВ «Е-Плюс» гарантує, що жодна отримана від Вас інформація ніколи і за жодних умов не буде надана третім особам, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
 
3.4. Ви можете змінити, оновити або видалити особисті відомості в будь-який час у розділі Профіль користувача.

 

4. Обмеження відповідальності Адміністрації Сайту

4.1. Адміністрація Сайту не несе жодної відповідальності за будь-які помилки, помилки та неточності, які можуть бути виявлені у матеріалах, що містяться на цьому Сайті.
Відомості на сайті мають суто інформативний характер, в них можуть бути внесені будь-які зміни без попереднього повідомлення.
 
4.2. Інформація на Сайті постійно оновлюється і може стати застарілою. Адміністрація сайту не несе відповідальності за отримання застарілої інформації із Сайту. Ціна на оформлене Користувачем замовлення не підлягає зміні.
 
4.3. Адміністрація сайту не несе відповідальності за збитки, збитки або витрати (реальні або можливі), що виникли у зв'язку з цим Сайтом, його використання або неможливість використання.
 
4.4. При виникненні проблем у використанні Сайту, незгоди з конкретними розділами Угоди користувача, або отриманні Користувачем недостовірної інформації від третіх осіб, або інформації образливого характеру, будь-якої іншої неприйнятної інформації, зверніться до адміністрації Сайту для усунення відповідних дефектів, обмежити та запобігти , а також, при необхідності, обмежити або припинити зобов'язання щодо надання своїх послуг будь-якому Користувачеві та клієнту, який навмисно порушує приписи Угоди та функціонування роботи Сайту.
 
4.5. Адміністрація Сайту залишає за собою право видаляти розміщену на Сайті інформацію та вживати технічних та юридичних заходів для припинення доступу до Сайту Користувачів, які створюють згідно з висновком Адміністрація Сайту, проблеми у використанні Сайту іншими Користувачами, або Користувачів, які порушують вимоги Угоди.
 
 
5. Порядок дії Угоди
 
5.1. Ця Угода є договором приєднання. Адміністрація Сайту залишає за собою право як змінити цю Угоду, так і ввести нову. Подібні зміни набирають чинності з моменту їхнього розміщення на Сайті. Використання Користувачем матеріалів сайту після зміни Угоди автоматично означає їхнє прийняття.
 
5.2. Ця Угода набуває чинності при першому відвідуванні Сайту Користувачем та діє між Користувачем та Компанією протягом усього періоду використання Користувачем Сайту.
 
5.3. Інформація, розміщена на Сайті є об'єктом права інтелектуальної власності ТОВ «Е-Плюс». Всі виняткові авторські права на сайт належать ТОВ «Е-Плюс».
 
5.4. Авторські права на матеріали Сайту, ресурси, сервіси, якщо не зазначено інше, належить ТОВ «Е-Плюс».
 
5.5. Використання матеріалів Сайту можливе лише з обов'язковим посиланням на Сайт як джерело наданої інформації та без внесення до неї будь-яких змін.

5.6.Усі назви, найменування, торгові марки, символи та слогани, зареєстровані в установленому порядку, на які даються посилання у матеріалах цього Сайту, є власністю їх законних власників.

5.7. Ця Угода регулюється та тлумачиться відповідно до законодавства України. Питання, які не врегульовані Угодою, підлягають вирішенню відповідно до законодавства України.