УВАГА! Умови роботи під час військового стану:

ЄВРО ПЛЮС з локацією у Києві відновлює роботу, але з певними обмеженнями:

1. Обробка замовлення займає до 2-х годин (здійснюється тільки у робочий час!) 

2. Терміни виконання замовлення збільшуюся до 2-3 робичих днів. Просимо враховувати, що під час Повітряної тривоги не працюють логістично-складські комплекси наших постачальників товару, а також Нова Пошта. Тому можливі затримки при виконанні замовлень.

3. Оновлення інформації на сайті по цінам і наявності товара зараз продиться тільки один раз в день в 19-00. Протягом дня повна достовірність не гарантується. 

4. Доставка по Києву  - здійснюється у робочий час тільки при замовленні на сумму від 2000 грн., вартість 100грн, при замовленні від 10000 грн - безкоштовно  

5. На умовах Самовивіз - товар видється пон. - пт., с 9 до 18-30 з урахуванням комендантської години

6. Оплата замовлень  для Доставка по Києву або Самовивіз  - вкрай переважний Банківський переказ на рахунок ТОВ Е-ПЛЮС у Приват-банку. Готівка можлива з обмеженнями.

7. Відправки товара по Україні - тільки через Нову Пошту. Оплата замовлень - тільки Банківський переказ на рахунок ТОВ Е-ПЛЮС у Приват-банку. На умовах Післяплата товар на сумму більше 10000 грн не відправляється!
 
8Гарантійне обслуговування. Більшість сервісних центрів має зараз не повний штат співробітників. Є проблеми з поставками зап. частин. Можливий термін гарантійного ремонту – до двох місяців.
 
9. Для юридичних осіб - безготівкова оплата з ПДВ, вкрай переважний електроннний документооборот через системи ВЧАСНО чи M.E.Doc.
 

Дякуємо за розуміння і перепрошуємо за незручності.