Всі новини

Вітаємо всіх клієнтів із Новим Роком! Наш режим роботи:

З 30 грудня до 1 січня - вихідний.   Усі замовлення, зроблені цими днями, будуть оброблені вранці у вівторок 2 січня.

28.12.2023

Гра Alan Wake 2 в подарунок!

Захоплююча подорож з GeForce RTX 40 і Alan Wake 2   Кожен покупець відеокарти або ПК з GeForce RTX 40 серії отримає в подарунок нову гру Alan Wake 2. Alan Wake 2 - це психологічний хорор від авторів Max Payne, Quantum Break та Control. Сага Андерсон, агент ФБР, розслідує ритуальні убивства у містечку Брайт-Фоллс. Алан Уейк, ув'язнений у кошмарі, пише роман для зміни реальності. Гра дозволяє перемикатися між Аланом Вейком і Сагою Андерсон, впливаючи на навколишні світи. NVIDIA DLSS 3.5 і трасування променів забезпечують захопливий геймплей з красивими краєвидами, живими мешканцями і смертельними загрозами. Використовуйте NVIDIA Reflex для зниження затримок систем …

17.10.2023

Затримки у виконанні замовлень.

Просимо враховувати: Під час Повітряної тривоги не працюють логістично-складські комплекси наших постачальників товару, а також Нова Пошта. У випадках віялових відключеннях електрики товар не відвантажується, документі неможливо роздрукувати. Тому можливі затримки при виконанні замовлень. Дякуємо за розуміння і перепрошуємо за незручності.

13.10.2022

Зміна умов кур'єрської доставки товару по Києву

У зв'язку з дефіцитом пального ми змушені з 1 травня тимчасово змінити умови кур'єрської доставки товару по Києву: - вартість доставки по Києву (до окружної та тільки в робочий час) - 100 грн - безкоштовна доставка  по Києву (до окружної та тільки в робочий час)  при замовленні на суму від 10 000 грн   - мінімальна вартість замовлення для доставки – 2000 грн   Пропонуємо розглянути можливість для  самовивіз (10 хвилин пішки від метро Вокзальна) або відправку товару по Києву через Нову Пошту.  

29.04.2022

УВАГА! Умови роботи під час військового стану:

ЄВРО ПЛЮС з локацією у Києві відновлює роботу, але з певними обмеженнями: 1. Обробка замовлення займає до 2-х годин (здійснюється тільки у робочий час!)  2. Терміни виконання замовлення збільшуюся до 2-3 робичих днів. Просимо враховувати, що під час Повітряної тривоги не працюють логістично-складські комплекси наших постачальників товару, а також Нова Пошта. Тому можливі затримки при виконанні замовлень. 3. Оновлення інформації на сайті по цінам і наявності товара зараз продиться тільки один раз в день в 19-00. Протягом дня повна достовірність не гарантується.  4. Доставка по Києву  - здійснюється у робочий час тільки при замовленні на су …

26.03.2022

УВАГА! МАГАЗИН ЄВРО ПЛЮС ТИМЧАСОВО НЕ ПРАЦЮЄ. ТРИМАЙМОСЯ!

СЛАВА УКРАЇНІ!

24.02.2022

Увага! Відвантаження товару з післяплатою призупиняються з 22 лютого

Жаль за незручності.   Приймаємо передплату за товар банківським переказом на рахунок ТОВ Е-ПЛЮС у Приват-банку.   При першій можливості ми негайно повідомимо про відновлення відвантажень товару з післяплатою.  

23.02.2022