Отримайте у подарунок гру Diablo IV Standard Edition!

Кожен покупець Відеокарти або Комп'ютера з GeForce RTX 40-ї серії отримає в подарунок повну версію очікуваної гри Diablo IV Standard Edition Game.

Період проведення: 9 травня 2023 (15:00 CET) – 13 червня 2023 року (чи поки коди є в наявності)

Активація кодів: Активація коду відбувається через безкоштовну програму GeForce Experience, яка йде в комплекті з драйверами GeForce. Код активується лише з картами GeForce RTX з цього списку: відеокарти та ПК з GeForce RTX 4090, RTX 4080, RTX 4070 Ti, RTX 4070.

Diablo IV - продовження легендарної гри жанру action-RPG з використанням топових технологій - DLSS 3, Reflex, Ray Tracing розкриє всю глибину похмурого світу! Гравця, як і раніше, чекають на битви з нескінченними силами зла, герої з унікальними вміннями, льодові кров підземелля і щедрі трофеї. Сюжет можна проходити, граючи за різних героїв, прокачувати їхні здібності, грати поодинці або разом із друзями. У похмурому всесвіті Diablo IV чекають неймовірні та можливості відкритого світу: гравці можуть обмінюватися предметами у містах, разом боротися з босами поза підземеллями та випробовувати себе у PVP.