Блок живлення Chieftec Smart GPS-600A8
Код товару: 7719
Гарантія: 24 міс.
Бренд: Chieftec
Є в наявності
Є на складі
Потужність: 600 Вт
Коректор потужності: Active PFC
Модульне підключення кабелів: Немає
Сертифікація та стандарт: 80 Plus
Базовано на 0 відгуках.(Базовано на 0 відгуках.)
Огляд
Производитель Chieftec
Серия Smart
Модель GPS-600A8
Тип оборудования Блок питания с активным PFC (Power Factor Correction) модулем
Максимальная нагрузка +3.3V - 20A, +5V - 20A, +12V - 46A, +5VSB - 2.5A, -12V - 0.3A; Комбинированная нагрузка: +12V1 & +12V2 - 552 Вт; +3.3VDC&+5VDC - 120 Вт
Частота 50 Гц
Размеры (ширина x высота x глубина) 150 x 86 x 140 мм
Охлаждение
Охлаждение блока питания 1 вентилятор: 120 x 120 мм
Питание
Входное напряжение 200 ~ 240 В
КПД 80%
Блок питания ATX 12V v.2.3
Мощность блока питания 600 Вт
Потребительские свойства
Длина кабеля 0.5 м
Совместимость
Совместимость Поддержка SSI EPS 12V
Коннектор питания мат.платы 24+8 pin, 24+4 pin, 20+4 pin (разборный 24-pin коннектор. 4-pin могут отстегиваться в случае необходимости, разборный 8-pin коннектор)
Коннектор питания видеокарт 2x 6/8-pin разъема (разборный 8-pin коннектор, 2-pin отстегивается)
Разъемы для подключения MOLEX/FDD/SATA 2/1/4
Характеристики
Блоки живлення
Форм-фактор ATX
Потужність 600 Вт
Коректор потужності Active PFC
Модульне підключення кабелів Немає
КПД 80 %
Розмір вентилятора 120 мм
Навантажувальні параметри Максимальне навантаження: +3.3V - 20A, +5V - 20A, +12V1 - 46A, +12V2 - n/a, +5VSB - 2.5A, -12V - 0.3A; Комбіноване навантаження: +12V1 & +12V2 - 552 Вт; +3.3VDC&+5VDC - 120 Вт
Розміри 150 x 86 x 140 мм
Роз’єми Конектор живлення мат.плати: 24+8 pin (розбірний 8-pin конектор, 4+4pin) Конектор живлення відеокарт: 2x6+2 pin Конектори для підключення Peripheral / FDD / SATA: 2 / 1 / 4