Модуль пам’яті G.Skill Ripjaws M5 RGB Black 64GB (2x32) DDR5 6000MHz (F5-6000J3238G32GX2-RM5RK)
Код товару: 20082
Гарантія: 60 міс.
Бренд: G.Skill
Немає в наявності
Немає в наявності
Об’єм пам’яті: 64 Гб
Тип пам’яті: DDR5
Частота пам’яті: 6000 МГц
Базовано на 0 відгуках.(Базовано на 0 відгуках.)
Огляд
Производитель G.Skill
Серия Ripjaws M5 RGB Black
Модель F5-6000J3238G32GX2-RM5RK
Описание Комплект Модулей памяти для использования в двухканальных чипсетах под Socket 1700
Объем памяти 2 x 32 Гб
Тип DDR5
Стандарт памяти DDR5-6000
Напряжение питания 1.4B
Охлаждение
Охлаждение Радиаторы на чипах памяти
Характеристики
Модулі пам’яті
Об’єм пам’яті 64 Гб
Частота пам’яті 6000 МГц
Стандарт пам’яті DDR5-6000
Кількість планок 2
XMP профіль Є
Висота Збільшена
Застосування Настільні ПК
Напруга живлення 1.4 В